top of page
FB2.png

פרסום בפייסבוק - היד על הדופק!

עד לפני כמה שנים פייסבוק הניבה תוצאות לבעלי עסקים בלי יותר מידי השקעה ומאמץ מבחינה כספית, אבל עם הזמן שעובר, הרבה יותר קשה לבעלי עסקים להגיע לקהל היעד שלהם ע"י קידום אורגני. זה מאוד פשוט: היום הפוסטים שמקבלים את קדמת הבמה - ברמה האורגנית - הם פוסטים שיוצרים אינטראקציה של המשתמשים עם משתמשים אחרים ולא עם מפרסמים.

בצד השני, הממומן, יכולות הקידום בתשלום של פייסבוק גם משתנות כל הזמן, בעיקר לטובה, משתפרות ומתקדמות כך לנו כבעלי עסקים יש יכולות טובות להגיע לקהל היעד שלנו. לא יעזור כלום, פייסבוק יודעים עלינו הכל ולכן יש להם את היכולות הכי ממוקדות להגיע לקהל היעד הרלוונטי בעקבות התוכן שאנו משתפים. הבעיה היא שאנשים בפייסבוק פחות אוהבים שמוכרים להם דברים. ולכן הפרסום בפייסבוק קצת יותר מורכב אך אם זאת מאוד ממוקד.

Business Meeting

היכולת שלנו להגדיר קהלי יעד מאוד ממוקדים ברזולוציה מאוד גבוהה (כלומר קהל מאוד מאוד ממוקד) היא מופלאה. אתם פשוט לא מאמינים כמה הרשת הזאת יודעת עלינו, וזה דבר נפלא עבורנו בעלי העסקים, ולו רק בגלל היכולת למצוא קהלי יעד חדשים ומאוד ממוקדים למטרות שלנו. זאת אחת הדרכים היחידות שלנו היום להרחיב את קהל היעד שלנו ברשת החברתית. כמובן שאנחנו יכולים לשתף את התוכן שלנו בקבוצות ספציפיות וממוקדות של קהל היעד שלנו, אך אנו לוקחים סיכון משום שכיום פייסבוק תחסום אותנו מהר מאוד ולא נוכל להשתמש ברשימת החברתית למספר ימים ובמקרים גרועים יותר אף תסגור לנו את החשבון.

מבולבלים, אז מה עושים?

קמפיין פייסבוק טוב חייב להיות מאוד מדויק, ממוקד ופוגע למטרה. אין לצערנו נוסחת קסם שעושה זאת. יש המון נוסחאות שיכולות להביא תוצאות לחלק מהעסקים ולחלק לא יעשו כולם וההפך. יהיו כאלו שיגידו לכם שיש להם נוסחת קסם לעשות זאת אבל האמת היא שלא קיימת אחת כזאת. הצלחות גדולות מגיעות אחרי עבודה מאומצת וקשה (כמו בכל דבר בחיים) ולמרות ששומעים לפעמים על ברי מזל שהצליחו בין לילה, הרוב צריכים קצת להזיע. מצד שני, ניתן להגיע בטווח זמנים לא ארוך לתוצאות מאוד מדויקות ומתמשכות, בתקציב שפוי בהחלט.

אנחנו פה בשביל לעבוד בשבילכם. זה מה שאנחנו אוהבים לעשות.

 

יאללה, אז מה מקבלים?

  1. קודם כל נפגשים לפגישה מקדימה ומנתחים את הפעילות הקיימת (אם קיימת) בפייסבוק, מגדירים את מטרות הקמפיינים שבאמת יספקו לעסק מה שצריך. אל תדאגו, אין צורך בידע מוקדם אנחנו נשאל אתכם את השאלות הנכונות בכדי נוכל להגדיר יחדיו את המטרות.

  2. אחר כך בא שלב תחקיר קהלי היעד שלנו (פה הקסם האמיתי קורה) והגדרתו למטרות הקמפיינים המטרה של התחקיר היא להגיע לקהל היעד הכי ממוקד שאנו יכולים להגיע למטרות הקמפיינים שאנו רוצים להריץ, מי הקהל שלנו? מה הם אוהבים? מה הם מחפשים? את מי הם אוהבים? באיזה קבוצות הם נמצאים? ועוד הרבה פרמטרים שפייסבוק 'האח הגדול' יודע לספר לנו.

  3. וכמובן מיד לאחר מכן בונים את  המודעות הרלוונטיות שלנו לקמפיינים, כולל קראייטיב, אימיג'ים ועוד הרבה מילים מפוצצות שתחשבו שאנחנו חכמים.

  4. ניהול הקמפיינים בשיטת "יד על הדופק". במהלכו אנו בבקרה מתמדת. המטרה היא לקבל את המרב לעלות שלנו – ROI, ניתוח המודעות שעובדות ולא עובדות באופן שוטף ושיפורם באופן תמידי. אין דבר כזה שמשהו אחד עובד הכי טוב. תמיד אפשר לעשות משהו לשפר אותו ולעשות יותר טוב.

  5. תוכן תוכן תוכן! ניהול עמוד עסקי וכתיבת 3 פוסטים כל שבוע, הם צעד הכרחי בדרך להפוך לבעלי ערך עבור הקהל שלנו. אנחנו שואפים להגביר את המודעות למותג ולבדל אותו שונה מהמתחרים כך שנוכל לנסות להגביר את מודעות המותג גם באופן אורגני (יעני חינם) ולא רק ממומן.

  6. העסק שלכם בוידאו! יש בונוס בכך שיש מחלקת הפקות וידאו צמודה. אנו נכתוב, נצלם ונערוך עבורכם סרטוני וידאו שיווקיים קצרים אשר תואמים את מטרות הקמפיין אותו אנו רוצים לקדם (לא להלחץ, כולה 1,000 ₪ סרטון) ושיתוף כחלק מהקמפיין שלנו.

 

סבבה, כמה זמן לתוצאות?

אנו יודעים שחודשיים הינם הזמן המינימלי להתחיל לראות את התוצאות הטובות יותר, הממוקדות שנותנות את ההחזר הכי טוב לכסף שלנו ולכן בנינו חבילה שזמן המינימום שלה הוא (ניחשתם נכון) חודשיים.

עלות החבילה הינה 3,000 ₪ וללא שום התחייבות נוספת.

לאחר החודשים ניתן להמשיך את הניהול איתנו בתשלום חודשי של 1,800 ש"ח, ועל כל חודשיים שאתם ממשיכים איתנו אתם תקבלו סרטון נוסף ללא עלות נוספת.

נכון מדהים? אנחנו חושבים ככה. אז קדימה בואו נצא לדרך.

כן, אני רוצה קמפיין פייסבוק

שיביא לי לקוחות חדשים!

תודה על פנייתך! ניצור קשר בהקדם

bottom of page