צ'ק-ליסט והבעיה נפתרה

 

לכל פעולה עיקרית בעסק, אשר מייצרת מוצר, בין אם היא אדמינסטרטיבי או טכני-תפעולי, יש מספר פעולות משנה אשר מתהוות לכדי שלמות.

הוותיקים והמנוסים שבעובדים מבצעים את הפעולות הללו בעל פה, מתוך שינה. אך כאשר אנו רוצים להטמיע כוח אדם חדש, או לבצע סטנדרטיזציה לתהליכים, אנו מכינים רשימה של סך פעולות המשנה, ורושמים אותה בצורה של צ'ק-ליסט, שכמובן כל שלב צריך להתבצע לפני שניתן לעבור לבא. כך אנו מקבלים הקפדה על סדר נכון של פעולות, לא שוכחים או מזניחים אף נקודה, ויכולים לבקר ולפקח בכל רגע נתון ולדעת היכן עומד הפרוייקט.

טיפים לניהול העסק

 

מהירות השירות היא החשובה ביותר

 

פעמים רבות אנו רואים אנשים שיש להם חשיבות יתרה על האיכות, או כל מיני רעיונות אחרים לכך שלא טוב לבצע את העבודה במהירות.

מבדיקות ברורות מאוד, הקהל הישראלי מעריך את המהירות בצורה הגבוהה ביותר, לפעמים אפילו יותר מפקטור המחיר. אתם מקבלים המון נקודות זכות כאשר נותנים שירות מהיר. זה רלוונטי בכל האגפים, בראש ובראשונה בשיווק ומכירות. הלקוח מפרש תגובה מהירה כאיכות ואמינות.

נתגלה שאיכות הפניות (לדוגמא מהאתר או השארת פרטים ליצירת קשר) יורדת פי 6 החל מהשעה השניה. הישראלי מעדיף לא לדחות סיפוקים ולכן כ-70% מהפונים קונים אצל הספק אשר חזר אליהם ראשון. 

 

 

השארו פרטים ונחזור אליכם מיד!

כן, אני רוצה עובדים טובים ועכשיו!

 

כדי לבצע פגישת היכרות ראשונית הכוללת אבחון וניתוח בסיסי של כל מערכות העסק ומתן המלצות ועצות מידיות בחינם, עליך להתקשר ולבדוק זכאותך לפגישת ייעוץ ללא עלות.

 

 

התקשרו עכשיו 052-8991046

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

© כל הזכויות שמורות לרועי קיש יועצים.

 

משרד 079-6080071 | נייד 052-8991046 | אי-מייל roi@kish.co.il